Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

Café In The Ghetto provozuje nezisková organizace Tripitaka, z.s. v rámci projektu Centrum Platan, který se věnuje lidem se zkušeností s duševním onemocněním. V podniku je několik tréninkových pracovních míst určených pro osoby z této cílové skupiny. Jsme veganský podnik, kavárna, bar, jídelna, vitrínová galerie. Nabízíme prostor pro kulturní a komunitní akce. Snažíme se fungovat s respektem k lidem, zvířatům i rostlinám. Každý pracovní den nabízíme obědy, najdete u nás i dezerty a ani večer nezůstanete o hladu. Dění v kavárně je úzce spojeno s dalšími aktivitami Centra Platan i obecně s provozem Káznice. 

Nebeské dortíčky jsou jednou ze stálic VeganFestu; objevují se na něm od samotného začátku festivalu. Jsou rodinná firma, vznikly jako jedna z prvních veganských cukrářství a pekařství. Neustále překvapují novými a zajímavými zákusky.  www.nebeskedorticky.cz 

Mungohero – 

Bajkazyl

Další stánky, které budou zajišťovat občerstvení zveřejníme brzy, stejně jako chybějící anotace.

Organizace:

Greenpeace

Kolektiv pro zvířata – Brněnská veganská organizace, která propaguje osvětu v oblasti práv zvířat a veganství. KPZ jsou mimojiné i pořadatelé VeganFestu.

Svoboda zvířat – Svoboda zvířat je nezisková organizace na ochranu zvířat. Vychází z myšlenky, že každý život má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem. V současnosti vede Svoboda zvířat kampaň Za Evropu bez pokusů na zvířatech: www.ZaPokusyBezZvirat.cz, která patří pod Evropskou občanskou iniciativu.

Stánky s neziskovými organizacemi brzy zveřejníme.