Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

Café In The Ghetto provozuje nezisková organizace Tripitaka, z.s. v rámci projektu Centrum Platan, který se věnuje lidem se zkušeností s duševním onemocněním. V podniku je několik tréninkových pracovních míst určených pro osoby z této cílové skupiny. Jsme veganský podnik, kavárna, bar, jídelna, vitrínová galerie. Nabízíme prostor pro kulturní a komunitní akce. Snažíme se fungovat s respektem k lidem, zvířatům i rostlinám. Každý pracovní den nabízíme obědy, najdete u nás i dezerty a ani večer nezůstanete o hladu. Dění v kavárně je úzce spojeno s dalšími aktivitami Centra Platan i obecně s provozem Káznice. 

269 bistro – Ńové veganské bistro vedené fajnšmejkry.

Café Pilát – Na anotaci čekáme

Organizace:

Kolektiv pro zvířata – Brněnská veganská organizace, která propaguje osvětu v oblasti práv zvířat a veganství. KPZ jsou mimojiné i pořadatelé VeganFestu.

Animal Save 

Život na Louce – Azyl pro tzv. hospodářská zvířata, která sídlí opravdu uprostřed lesů na louce. Jedná se o jeden z nejautentičtějších azylů. Podpořit je můžete koupí benefičního materiálu, který budou mít na stánku.

Azylová farma Jarikhanda První azylová farma, která v ČR vznikla. Nachází se v Březůvkách u Zlína a na svém kontě má stovky zachráněných životů. Více o Jarikhandě se dozvíte například v seriálu Síla soucitu nebo drobné minisérii Příběhy z Jarikhandy.