Co je VeganFest

Desátý ročník festivalu VeganFest, který je zcela zdarma, se koná od 11. do 19. března 2023. Opět ukáže veřejnosti, že veganský životní styl je nejen ohleduplný vůči zvířatům, ale také ekologický a zdravý. V rámci VeganFestu uvidíte řadu přednášek, workshopů, stánků s občerstvením nebo neziskovými organizacemi. První víkend se bude odehrávat v divadle Husa na provázku a druhý víkend v Café Práh. Všední dny pak budou v různých podnicích města Brna. VeganFest pořádá brněnský  Kolektiv pro zvířata – aktivistická organizace, která usiluje svou činností především o etický a rovnoprávný vztah lidí ke zvířatům.

Přednášky jsou určeny jak pro laickou veřejnost, tak pro stále rostoucí veganskou komunitu. Témata reflektují přesah veganství do všech aspektů lidského života. VeganFest nabídne také veganské občerstvení a stánky s tričky, plackami, knihami a dalšími materiály o veganství a ochraně zvířat.Festival je nevýdělečný a je postaven čistě na dobrovolnické bázi. Lidé z Kolektivu Pro Zvířata, kteří jej pořádají, se již několik let ve svém volném čase zabývají propagací tohoto etického životního stylu společně s osvětou o ochraně zvířat.

Těšte se s námi!


Na VeganFest není žádné vstupné

Jako Kolektiv pro zvířata si zakládáme na tom, aby informace, které poskytujeme byly zdarma a dostupné pro každého. Proto jsou všechny akce v rámci Veganfestu zdarma. Které události je během festivalu možné navštívit se dozvíte zde.