Veganský rodičovský workshop (ZRUŠENO)

Veganský rodičovský workshop (ZRUŠENO)

Veganský rodičovský workshop (ZRUŠENO)

16. 3.

Omlouváme se ale z důvodu nemoci jsme nuceni dnešní veganský rodičovský workshop zrušit. Doufáme, že jsme vám nezpůsobili žádné komplikace a děkujeme za pochopení a přejeme Dagmar brzké uzdravení. Další program naleznete v sekci program.

 

Po krátkém teoretickém úvodu o specifikách veganské stravy u dětí bude prostor na otázky a také na vzájemné sdílení zkušeností rodičů. A to nejen co se stravování týče, ale probereme i jiná témata, která vás budou zajímat. Vítáni jsou samozřejmě i rodiče, kteří o rostlinné stravě teprve začínají uvažovat a také všichni ostatní, kteří mají o informace z této oblasti výživy zájem. Workshop povede Mgr. Dagmar Štruncová, která v současnosti studuje doktorandské studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity na Ústavu veřejného zdraví, je předsedkyní Physicians Association for Nutrition v České republice a sama je matkou dvou malých veganů.

Kapacita je omezena. Registrace na workshop si vyřídíte zde: https://branakezdravi.cz/vegansky-rodicovsky-workshop-zdarma-