Veganský společenský večer a kvíz

Veganský společenský večer a kvíz

Veganský společenský večer a kvíz

17. 3.
VSVVSV probíhají tak, že každý účastník přinese veganské jídlo, tedy pokrm neobsahující živočišné složky. Toto jídlo se pak vyskládá na určené místo a ostatní si mohou pochutnávat. Můžete samozřejmě přijít i bez příspěvku, budeme ale rádi, když připravíte alespoň něco jednoduchého.
K jídlu přineste, prosím, i recept, aby se mohli inspirovat i ostatní, nebo tedy poskytněte alespoň složení pro alergiky. Ideální také bude, když si přinesete vlastní talířek nebo misku a příbor, ať šetříme přírodu! 🙂
V rámci veganského večera bude v programu také kvíz, který pořádně prověří vaše znalosti! Takže pokud vám na některých VSV chyběl program, zde nebude!
Akce má tradičně a přirozeně formát nejen degustace jídla a výměny receptů, ale i potkání se s přáteli a známými, seznámování se s lidmi podobné i nepodobné filosofie. I nevegani jsou na akci samozřejmě vítáni. Minimálně budou mít možnost poznat, že ani na veganské stravě se nemusí člověk nutně omezovat, alespoň po gastronomické stránce, či, chcete-li, konzumní stránce. 🙂
Pokud jste nikdy na podobné akci nebyli a nechcete přijít sám, zastavte se k nám na náš “stánek” Kolektivu pro zvířata a my vás přiřadíme ke “štamgastům”, kteří rádi přivítají nové lidi.
VSV se uskuteční v Třech Ocáscích na tř. Kpt. Jaroše 1935/18.
Toto VSV je součástí festivalu VeganFest.