Veganský společenský večer

Veganský společenský večer

Veganský společenský večer

18. 3.

Veganská strava je nejen zdravá, ale i velmi dobrá. Ale jídlo vždycky lépe chutná, když jej člověk nejí sám. Podělte se proto s ostatními o svůj oblíbený pokrm a inspirujte se navzájem!
VSV probíhají tak, že každý účastník přinese veganské jídlo, tedy pokrm neobsahující živočišné složky. Toto jídlo se pak vyskládá na určené místo a ostatní si mohou pochutnávat. Můžete samozřejmě přijít i bez příspěvku, budeme ale rádi, když připravíte alespoň něco jednoduchého.
K jídlu přineste, prosím, i recept, aby se mohli inspirovat i ostatní, nebo tedy poskytněte alespoň složení pro alergiky. Ideální také bude, když si přinesete vlastní talířek nebo misku a příbor, ať šetříme přírodu!

Akce má tradičně a přirozeně formát nejen degustace jídla a výměny receptů, ale i potkání se s přáteli a známými, seznámování se s lidmi podobné i nepodobné filosofie. I nevegani jsou na akci samozřejmě vítáni. Minimálně budou mít možnost poznat, že ani na veganské stravě se nemusí člověk nutně omezovat, alespoň po gastronomické stránce, či, chcete-li, konzumní stránce. 🙂

VSV se uskuteční v Místogalerie – Dům Skleněná louka. Na místě bude i distro našeho kolektivu se spoustou materiálů, odznáčků, nálepek atd.
Toto VSV je součástí festivalu VeganFest.