Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

Cukrevolta – Založila jsem rostlinné a faitrade cukrářství Cukrevolta, protože chci vidět změnu. Miluji dezerty, vnímám je ale jako něco nad rámec blahobytu naší společnosti, proto se je snažím vytvářet s maximální integritou. Nechci suroviny, při jejichž vzniku bylo nešetrně zacházeno s vodními zdroji nebo půdou. Nechci aby pěstitelé mých ingrediencí byli vykořisťováni. Protože naše spotřebitelská rozhodnutí mají přímý vliv na podobu dnešního světa.

Rostlo – Co nám k sobě poví Rostlo? Čtěte! Ahoj! Jsem Lukáš a jako Rostlo se zabývám už čtvrtým rokem výrobou veganské verze plísňového sýru. Chci, aby byl můj produkt co možná nejlepší na tepelnou úpravu, tudíž Vám ho budu na VeganFestu chystat v jeho grilované podobě.”

MooiNa anotaci stále čekáme. https://www.facebook.com/mooibistro

BeVega

Další stánky, které budou zajišťovat občerstvení zveřejníme brzy, stejně jako chybějící anotace.

Organizace:

OBRAZ – Obránci zvířatOBRAZ – Obránci zvířat je nezisková organizace, jejíž první úspěšnou kampaň za zákaz kožešinových farem z minulosti jistě znáte. Stejně tak pro vás nemusí být novinkou, že se nyní věnuje především kampani za legislativní zákaz klecových chovů slepic. Možná ale nevíte, že má Obraz regionální skupinu také v Brně. Stánek na VeganFestu je skvělou příležitostí potkat se s místními dobrovolníky a dovědět se mnoho zajímavých informací o jejich činnosti. A kdo ví, možná vás zaujme natolik, že se stanete jedním z nás. 🙂 Na VeganFest už se moc těšíme a rádi vás na našem stánku přivítáme.

Domov pro zvířata Další azyl pro zachráněná tzv. hospodářská zvířata.

Kolektiv pro zvířata – Brněnská veganská organizace, která propaguje osvětu v oblasti práv zvířat a veganství. KPZ jsou mimojiné i pořadatelé VeganFestu.

Svoboda zvířat – Svoboda zvířat je nezisková organizace na ochranu zvířat. Vychází z myšlenky, že každý život má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem. V současnosti vede Svoboda zvířat kampaň Za Evropu bez pokusů na zvířatech: www.ZaPokusyBezZvirat.cz, která patří pod Evropskou občanskou iniciativu.

 

Brzy doplníme další stánky s organizacemi.