Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

BájomlskaTvoříme veganské sladkosti (dorty, cheesecakes, cupcakes, sladké pečivo, tartaletky apod.), slané veganské chuťovky a pokrmy, ale například i veganské zmrzliny a nanuky. Realizujeme firemní a svatební cateringy, zajišťujeme občerstvení na oslavy, dorty a malé občerstvení na objednávku, pořádáme veganské kulinářské kurzy, účastníme se veganských festivalů po celé ČR.

Green LeavesGreen Leaves je projekt, který se zrodil z čisté lásky k vaření. Skoro čtyři roky se věnujeme cateringům a můžete nás znát zkrz naše street foodové mexické okýnko.
Komu chybí naše seitanové burrito, nesmí se zapomenout stavit!
Taky se můžete těšit na hodně sladkostí i slaností, jako třeba tartaletky, cheesecakes, dortíky, obložené chleby, polévku a quiche.

Fryends

Brzy zveřejníme názvy podniků, které budou zajišťovat občerstvení. Spousty z nich naleznete v sekci aktuality. Pouze zatím nemají stanovené datum.

Organizace:

Azylová farma JarikhandaFarma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína svůj domov už našly nejen krávy, ale i kůň, prasata, ovce, slepičky, šnek i psi. Na VeganFestu se představí se svým stánkem, kde se o nich můžete dozvědět více nebo je například podpořit.

Blueberry hill

Brzy doplníme další stánky s neziskovými organizacemi.