Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

BájomlskaTvoříme veganské sladkosti (dorty, cheesecakes, cupcakes, sladké pečivo, tartaletky apod.), slané veganské chuťovky a pokrmy, ale například i veganské zmrzliny a nanuky. Realizujeme firemní a svatební cateringy, zajišťujeme občerstvení na oslavy, dorty a malé občerstvení na objednávku, pořádáme veganské kulinářské kurzy, účastníme se veganských festivalů po celé ČR.

Green LeavesGreen Leaves je projekt, který se zrodil z čisté lásky k vaření. Skoro čtyři roky se věnujeme cateringům a můžete nás znát zkrz naše street foodové mexické okýnko.
Komu chybí naše seitanové burrito, nesmí se zapomenout stavit!
Taky se můžete těšit na hodně sladkostí i slaností, jako třeba tartaletky, cheesecakes, dortíky, obložené chleby, polévku a quiche.

Fryends

Brzy zveřejníme názvy podniků, které budou zajišťovat občerstvení. Spousty z nich naleznete v sekci aktuality. Pouze zatím nemají stanovené datum.

Organizace:

Azylová farma JarikhandaFarma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína svůj domov už našly nejen krávy, ale i kůň, prasata, ovce, slepičky, šnek i psi. Na VeganFestu se představí se svým stánkem, kde se o nich můžete dozvědět více nebo je například podpořit.

OBRAZ – Obránci zvířat – OBRAZ – Obránci zvířat je nezisková organizace, jejíž první úspěšnou kampaň za zákaz kožešinových farem z minulosti jistě znáte. Stejně tak pro vás nemusí být novinkou, že se nyní věnuje především kampani za legislativní zákaz klecových chovů slepic. Možná ale nevíte, že má Obraz regionální skupinu také v Brně. Stánek na VeganFestu je skvělou příležitostí potkat se s místními dobrovolníky a dovědět se mnoho zajímavých informací o jejich činnosti. A kdo ví, možná vás zaujme natolik, že se stanete jedním z nás. 🙂 Na VeganFest už se moc těšíme a rádi vás na našem stánku přivítáme.

Blueberry hill  – E-shop s čistou, přírodní kosmetikou. Bez chemie a bez kompromisů. Dvě sestry, které rozumí tomu, co dělají. A baví je to

 

Brzy doplníme další stánky s organizacemi.