Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

Food not Bombs  – Food not Bombs je iniciativa, jejíž dobrovolníci už od roku 1988 pracují v městských parcích, na ulicích a v jídelnách. Desítky aktivních skupin po celém světě se věnují podávání bezplatné vegetariánské stravy lidem bez domova.

Natutti bistro – Naše nabídka je čistě veganská. Přes poledne nabízíme jeden druh menu. Po celý den u nás najdete panini, tortilly, jarní zavitky, sandwiche a ze sladkého například cookies, javorník, mozartovy koule, tartaletky, raw dorty a jiné. Často i bezlepková nabídka.Vše je naše vlastní výroba. Na mlýnku máme dva druhy kávy: 100% arabiku a italskou směs Marzotto Oro. Jsme zapojeni v projektech otoč kelímek a nesnězeno. Malé bistro, velká gastronomie.

Brzy doplníme další názvy podniků, které se ten den postarají o občestvení.

Organizace:

Limity jsme myJsme otevřené občanské hnutí zdola proti těžbě a spalování uhlí. Sdružujeme jednotlivce z různých aktivistických i neaktivistických skupin po celé republice. Vznikli jsme v roce 2015 v souvislosti s vládním návrhem prolomit limity těžby hnědého uhlí v Severních Čechách, který by ve své nejhorší variantě znamenal bourání obcí Horní Jiřetín a Černice. V kampani za zachování limitů jsme se spolu s tisícovkami lidí z celé republiky během roku 2015 stavěli proti prolomení limitů těžby na dole Bílina a ČSA v severních Čechách.

Brzy doplníme další stánky s neziskovými organizacemi.