Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

Dana Filáková – rostlinné dorty a zákuskyDomácí výroba rostlinných dortů a dezertů z kvalitních surovin, bez chemických látek, bílého cukru a mouky. Vyrobeno s radostí a v souladu s přírodou

Tři Ocásci – Brněnská družstevní férová kavárna, ryzí cukrárna a veganské lentamente. Připravujeme kafe s přesahem i příběhem. Pečeme dle starých českých receptů i aktuálních cukrářských trendů. Vaříme veganské speciality a připravujeme soucitné variace na tradiční i exotickou kuchyni. V Podzemní univerzitě se vzájemně vzděláváme. V Knihovně Ká sdílíme své knihy. Stavíme se za lidská práva, chceme informovanou a sebevědomou občanskou společnost a hledáme ekonomické alternativy, které slouží více lidem než penězům.

Veg8cafe

Další stánky, které budou zajišťovat občerstvení zveřejníme brzy, stejně jako chybějící anotace.

Organizace:

Babetčina hájenkaAzyl pro zachráněná tzv. hospodářská zvířata.

Azylová farma Jarikhanda – První azylová farma, která v ČR vznikla. Nachází se v Březůvkách u Zlína a na svém kontě má stovky zachráněných životů. Více o Jarikhandě se dozvíte například v seriálu Síla soucitu nebo drobné minisérii Příběhy z Jarikhandy.

Život bez krutosti na statku  ŽBK byli společní s Jarikhandou první dvojice azylů pro hospodářská zvířata v ČR. O ŽBK se můžete dozvědět více třeba v seriálu Síla soucitu.

Limity jsme my

Kolektiv pro zvířata – Brněnská veganská organizace, která propaguje osvětu v oblasti práv zvířat a veganství. KPZ jsou mimojiné i pořadatelé VeganFestu.