Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

Cukrevolta – Založila jsem rostlinné a faitrade cukrářství Cukrevolta, protože chci vidět změnu. Miluji dezerty, vnímám je ale jako něco nad rámec blahobytu naší společnosti, proto se je snažím vytvářet s maximální integritou. Nechci suroviny, při jejichž vzniku bylo nešetrně zacházeno s vodními zdroji nebo půdou. Nechci aby pěstitelé mých ingrediencí byli vykořisťováni. Protože naše spotřebitelská rozhodnutí mají přímý vliv na podobu dnešního světa.

Rostlo – Co nám k sobě poví Rostlo? Čtěte! “Ahoj! Jsem Lukáš a jako Rostlo se zabývám už čtvrtým rokem výrobou veganské verze plísňového sýru. Chci, aby byl můj produkt co možná nejlepší na tepelnou úpravu, tudíž Vám ho budu na VeganFestu chystat v jeho grilované podobě.”

269 bistro – Anotaci doplníme

Cukrárna – anotaci doplníme

Organizace:

Kolektiv pro zvířata – Brněnská veganská organizace, která propaguje osvětu v oblasti práv zvířat a veganství. KPZ jsou mimojiné i pořadatelé VeganFestu.

Domov pro zvířata: –  Další azyl pro zachráněná tzv. hospodářská zvířata. Tentokrát vedený dcerou Radkou a mámou Radkou. Obě jsou pochopitelně veganky a obě se ve svém volném čase starají o desítky zachráněných zvířat. I tento azyl brzo uvidíte v druhé sérii našeho seriálu Síla soucitu a můžeme vám garantovat, že tento azyl stojí za to podpořit.

NAZEMINaZemi je česká nevládní nezisková organizace, která si klade za cíl hájit důstojné pracovní podmínky lidí ve světě. Upozorňuje na propojenost spotřebního chování lidí v tzv. rozvinutých zemích s problémy lidí v tzv. rozvojových zemích.