Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky s občerstvením a neziskovými organizacemi

Stánky

Občerstvení:

Vegan Food On Wheels Volám sa Jakub Přibyl a mojím koníčkom a zároveň aj zamestnaním je varenie. Prevádzkujem pojazdnú kuchyňu Vegetariánsky kuchár Vegan Food on Wheels, kde s láskou a úsmevom na tvári pripravujem vegánske jedlá všetkých druhov a variácii. Mojím životným cieľom je navariť akékoľvek jedlo vegánskym spôsobom. Momentálne sa so svojím karavánom pohybujem po Slovenskej a Českej republike a zúčastňujem sa rôznych festivalov, podujatí a akcií, kde majú ľudia záujem o chutné a výborné vegánske jedlo. Okrem varených jedál a polievok, ponúkam aj slané dezerty a koláče. Zaujímavosťou môjho karavanu je aj živá čapovaná kombucha či mystery cola.

Stegosaurus – Ahoj, jsem Sophka. 🙂 Už třetím rokem jsem veganka, protože veřím, že nemusíme ubližovat našim zvířecím kamarádům . Péct jsem začala, protože jsem mlsoun a ráda si upeču dobrotu jak pro sebe, tak pro přátele. Chci, aby se rozšiřovala nabídka dobrých, veganských produktů. Proto vám 15.3. nabídnu své indiánky, kremrole, ovocno pudingové košíčky a další dobroty, které peču pod značkou Stegosaurus Vegan Cakes and Sweets.

RastilnáriumRastlinárium sa už dva roky venuje pečeniu vegánskych koláčikov, tort a zákuskov. Hlavným cieľom je veganizovať klasické zákusky ako veterník, punčový rez, kávové zrno, medové rezy, marlenku, krémeš, či taký banánik s parížskou šľahačkou. Nezaostávame ani vo výrobe modernejších cupcakes, bezlepkových cheesecake-ov alebo tartaletiek. Takéto dobroty si určite nenechajte újsť. Tešíme sa na všetkých.

Organizace:

OBRAZ – Obránci zvířatOBRAZ – Obránci zvířat je nezisková organizace, jejíž první úspěšnou kampaň za zákaz kožešinových farem z minulosti jistě znáte. Stejně tak pro vás nemusí být novinkou, že se nyní věnuje především kampani za legislativní zákaz klecových chovů slepic.
Možná ale nevíte, že má Obraz regionální skupinu také v Brně. Stánek na VeganFestu je skvělou příležitostí potkat se s místními dobrovolníky a dovědět se mnoho zajímavých informací o jejich činnosti. A kdo ví, možná vás zaujme natolik, že se stanete jedním z nás. 🙂 Na VeganFest už se moc těšíme a rádi vás na našem stánku přivítáme.

NESEHNUTÍ