Benefiční koncert pro VeganFest

Benefiční koncert pro VeganFest

Benefiční koncert pro VeganFest

11. 3.
Benefiční koncert pro VeganFest je tady! Potkejte se námi po dvou pandemických letech opět v brněnském Vegalité, užijte si 100% vegan friendly kapely a podpořte tím VeganFest – jediný festival svého druhu v ČR/SR. 🕺🏿💃🏽🍸🍟🐮🐷🐭

Zahrají:

✨ BOLEHLAV (electro hardcore)
https://bolehlav.bandcamp.com/
Electro projekt Michala Milka, který spojuje ty nejlepší okamžiky tvrdého dubstepu s drum’n’bassovým švihem, metalem, úderností industrialu a šmakem špinavých experimentů.

✨ KADIMÍR 269 (vegan rap)
https://www.facebook.com/Kadimír-269-1801404863414275
Dvojhlasý rap, klávesy a bicí. Představí vám své angažovaně vtipné a vtipně angažované rapové texty na témata veganství, aktivismu či feminismu.
✨ ZMAR (emo hardcore)
https://zmar.bandcamp.com/
Blackened emo hardcore od kluků z Prahy/Plzně po dvou letech opět v Brně. Jednoznačně patří mezi to nejlepší z aktuálního českého emíčka! Ta noc znamenala konec, po ní nastal už jen zmar.
Line-up bude upřesněn.
Doporučené vstupné je 150+ Kč. Pokud si toto vstupné nemůžete dovolit, ale chcete podpořit festival a kapely, přijďte i tak a zaplatíte pouze tolik, kolik můžete (nebo nic).
Všechny kapely a VEGALITÉ se zapojují do akce bez nároku na odměnu, za co jim ze srdce děkujeme. ❤
Festival VeganFest je bez sponzorů, nevýdělečný a postaven čistě na dobrovolnické bázi. V ČR a SR se jedná o jedinečný devítidenní vzdělávací festival našlapaný přednáškami, workshopy a dobrým jídlem. Každoročně jej navštíví více než tisíc lidí a je pro všechny zcela zdarma.