Na brněnském VeganFestu se dozvíte, jak se nezbláznit ze zabíjení zvířat

LindaLindu Maruščákovou znáte jako spoluzakladatelku Vegan Fighter a hlavní organizátorku Veggie Náplavky, Veggie Vánoc nebo letos nově Planet Festu. Vegankou je víc jak 22 let. Možná ji ale znáte také jako hlubinnou psycholožku a psychoterapeutku. Proto jsme se jí zeptali, jak fungovat jako vegan ve světě, kde kolem nás jezdí transporty zvířat a každou vteřinu na světě umírá miliony zvířat.
Linda nám ve svém workshopu přiblíží podstatu toho, jak se naše psychika vyrovnává s realitou, a tedy i se zabíjením zvířat – a to mnohdy i nevědomě. A jak na to, abychom díky vědomému přístupu zvládali vše líp.

„Vědomé i nevědomé fungování prozkoumáme u sebe i u okolí, pomůže nám to v pochopení sebe i druhých. Povídat si dál budeme o tom, jak se zorientovat ve vlastních pocitech a myšlenkách kolem zabíjení zvířat. I o tom, jak hluboce proměňuje subjektivní životní filosofii i mindset den, kdy se rozhodnete k veganství.
Prakticky budeme sdílet tipy, jak proměnit negativní emoce jako zoufalství, smutek a deprese v aktivní přístup, pomoc zvířatům, v nalezení vlastní cesty a nové role ve světě kolem. Jak se stát pozitivním příkladem pro okolí.
Nedílnou součástí budou tipy, jak zvládat vlastní negativní pocity a reakce k okolí (hejtující vegany známe všichni ).
A jak se naladit na pozitivní, aktivní nastavení mysli i v tak negativních otázkách, jakými je zabíjení zvířat ve světě kolem nás, a jak díky němu postupně dělat změny, které chcete jednou ve světě vidět. “
Vystoupení Lindy bývají interaktivní – připravte si tedy vše, co by vás zajímalo.

Přednáška proběhně 3.3. ve 14:00 v Café Práh.